0

BUNDESLIGA: Augzburg ‘razbio’ Frajburg, het trik Finbogasona

Objavljeno: 30.09.18 u 20:25

Islanđanin je triput bio strelac u današnjoj pobedi svog tima od 4:1 na WWK areni.

Jedini gol koji je Frajburg postigao zapravo je autogol Šmita.

Inicijativa domaćina isplatila se već u 19. minutu kada je Kajubi na asistenciju Rihtera zatresao mrežu Frajburga. Potom se u listu strelaca upisao i prvi put na meču Finbogason kojeg je uposlio Guvelu.

Početkom drugog dela utakmice je Frajburg smanjio, nesrećan potez Šmita koji je savladao svog golmana. Sudija Kampka je u 68. minutu pokazao na belu tačku sa koje je precizan bio islandski napadač, koji je i u 83. minutu savladao Švolova za konačnih 4:1.