0

BRAVO MAJSTORE: Verovali ili ne, Srbin golom u nadoknadi rešio derbi Juventusa i Milana (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.18 u 19:21

Itekako uzbudljiv derbi obeležio je treću rundu u Primaveri.

Pobedu U19 ekipi Juventusa u 93. minutu protiv Milana doneo je Luka Marković.

Tsadju je doneo vođstvo Milanu u 11. minutu, da bi omladinci Stare dame preko Kavilje izjednačili do poluvremena. Juventus je mnogo bolje ušao u drugi deo utakmice, Petreli i Portanova su doneli prednost od 3:1 domaćinu, ali se omladinci Milana nisu predali.

Nije se puno igralo, a usledio je novi pogodak. Preko Haidare je Milan smanjio, da bi u prvom minutu nadoknade Tsadju drugim golom na utakmici doneo izjednačenje.

Činilo se da taj gol znači i bod za Rosonere, ali je u trećem minutu nadoknade zablistao omladinski reprezentativac Srbije.