0

BUNDESLIGA: Verder je stvorena ekipa za golove, dao ga je i Miloš Veljković u pobedi nad Hertom (VIDEO)

Objavljeno: 25.09.18 u 20:25

Ekipa Verdera savladala je Hertu rezultatom 3:1 (2:0) u prvom susretu 5. kola nemačke Bundeslige.

Kladioničari dobro znaju da je postala sigurica igrati golove na utakmicama Verdera, a što je još bolje za pristalice tima iz Bremena, on pobeđuje i trenutno je na drugoj poziciji Bundeslige.

Do nova tri boda stigli su ‘zeleni’ protiv Herte iz Berlina, koja je na ‘Vezeru’ potučena sa 3:1. Načeo ih je Harnik u 11. minutu, a pred sam kraj prvog poluvremena vođstvo je duplirao Miloš Veljković golom glavom.

Dilrosun je u 53. minutu smanjio na 2:1 i dao nadu podmlađenoj ekipi iz prestonice, ali ju je ugasio Kruze u 66. minutu iz jedanaesterca kojim je postavio konačnih 3:1.