0

SERIJA A: Ronaldo spasio ‘staru damu’ protiv Frosinonea (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.18 u 23:20

U poslednjem meču 5. kola Serije A Juventus je kao gost savladao Frosinone 2:0 (0:0) i dalje ne zna za poraz.

Mučila se ‘stara dama’ protiv Frosinonea. Ali, kada je teško tu je Ronaldo da opravda svaki cent uložen u njega. Portugalac je prvi zapretio već u 8. minutu, ali je golman Sportieljo odbranio. To je bilo sve od Juventusa u prvom poluvremenu.

Ronaldo je zapretio dva puta u periodu od 59. do 63. minuta, ali je čuvar mreže Frosinonea opet izašao kao pobednik. Da odmeni ‘CR7’ pokušao je Mandžukić u 71. minutu, ali bez uspeha. Ipak, u 81. minutu uz dosta sreće i odbitak lopta je došla do Ronalda, a ovaj je sproveo u mrežu 1:0. Frosinone je u nadoknadi vremena dokusurio Brenandeski na asistenciju Pjanića.