0

KATAI, PONOVO: Novi gol Srbina u SAD, lažnjak – pa jedna prava ‘lepotica’ (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.18 u 09:53

Aleksandar Katai je jutros doneo vođstvo Čikagu u duelu sa Nju Inglandom.

Taj meč je završen rezultatom 2:2 te tim Veljka Paunovića nije iskoristio poraz Toronta i pomerio se sa pretposlednjeg mesta na tabeli.

Katai je nastavio sa odličnom serijom pogodaka, ovo je ukupno njegov 11. u sezoni, a odigrao se u 19. minutu utakmice nakon prodora i veoma dobrog i preciznog udarca.

U 62. minutu je preko Kaldvela izjednačio Revolušn, da bi Mansijen autogolom vratio prednost Čikago Fajeru. Konačnih 2:2 je postavio Penilja na ravno 20 minuta do kraja utakmice.