0

SUPERLIGA KINE: Šampion srušen u Šangaju u direktnom okršaju za prvo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.18 u 19:04

U zaostaloj utakmici 13. kola Superlige Kine, Šangaj SIPG je na svom terenu savladao Gvangžu Evergrande rezultatom 2:1 (1:0).

Šangaj SIPG, Gvangžu Evergrande i Peking Žuan istakli su najozbiljnije kandidature za osvajanje šampionske titule, a danas je prvopomenuti otišao na čak četiri poena razlike u odnosu na aktuelnog prvaka.

Gvangžu Evergrande se nije dobro proveo na ovom gostovanju i već u prvom minutu su morali da vade loptu iz mreže. Vu Lei je na asistenciju Oskara doveo domaćina u vođstvo.

Dugo posle toga izjednačenje je ‘visilo u vazduhu’ i stiglo je u 56. minutu, a strelac za 1:1 bio je Brazilac Paulinjo. Bod bi odgovarao gostima, ali su i bez njega ostali u 71. minutu.

Ponovo je Oskar bio asistent, ovog puta iz slobodnog udarca, a nepažnju odbrane kaznio je Elkeson za konačnih 2:1.

(Izvor: youtube / wang jinsong)