0

LIGA ŠAMPIONA: Počelo je Mesijevim het-trikom i pravom dramom i preokretom na ‘Meaci’! (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.18 u 21:02

Odigrane su prve dve utakmice nove sezone u Ligi šampiona, a pobedu je ostvarila Barselona nad PSV-om 4:0 (1:0), dok je Inter preokrenuo Totenhem i slavio sa 2:1 (0:0).

Grupa B odigrana je nešto ranije, u novom terminu za Ligu šampiona od 18:55h, a te mečeve obeležili su Lionel Mesi u Kataloniji i preokret Intera u povratničkom meču u elitnom rangu.

Argentinac je na Kamp Nou otvorio goleadu prelepim golom u 32. minutu, nastavio ju je Osman Dembele u 75., samo dva minuta kasnije Mesi je dao svoj drugi, a u 87. minutu i treći gol na meču, čime je i zatvorio goleadu za konačnih 4:0 protiv nemoćnog PSV-a.

Valja napomenuti da je Barselona meč završila sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Samjuela Umtitija u završnici meča.

Velika drama viđena je u Milanu gde su navijači Intera znali da na početku meča proslave povratak u elitno takmičenje, a to im se vratilo u samom finišu.

Iako tako nije delovalo posle 53. minuta i gola koji je postigao Kristijan Eriksen za vođstvo Totenhema na ‘Đuzepe Meaci’.

Međutim, Mauro Ikardi je u 86. minutu vratio Inter u meč, a onda je Migel Vecino u drugom minutu nadoknade doneo erupciju oduševljenja na stadionu i ogromnu pobedu ‘nero-azurima’.