0

PREMIJER LIGA: Golčina Hojbjerga i podela bodova na ‘Sent Merisu’ (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.18 u 23:12

Fantastičan potez danskog reprezentativca kojim je Sautempton stigao do vođstva u prvom poluvremenu.

Međutim, Sveci nisu uspeli da savladaju Brajton na svom terenu, bilo je 2:2.

Pomenuti Pjer-Emil Hojbjerg je fantastičnim udarcem sa oko 30 metara doneo prednost Sautemptonu u 35. minutu. Početkom drugog poluvremena prilike na obe strane, ali je u 64. minutu sudija Tejlor pokazao na belu tačku za koje je precizan bio iskusni Deni Ings.

Međutim, samo dva minuta je trajalo vođstvo Sautemptona od dva gola prednosti. Šejn Dafi je na asistenciju Nokarta smanjio zaostatak u 67. minutu. Konačnih 2:2 postavio je Glen Mari u 91. minutu utakmice i to tek nakon što je Entoni Tejlor dosudio drugi jedanaesterac danas.