0

PRIMERA: Dmitrović omađijao Simeoneove momke, Atletiko izjednačio tek u 95. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.18 u 15:07

Atletiko Madrid je kiksnuo na svom ‘Vanda Metropolitano’ stadionu, a ‘krivac’ za to je srpski golman Marko Dmitrović.

‘Jorgandžije’ su u ‘matine’ terminu dočekale Eibar i očekivale su laku pobedu, međutim, nisu očekivale na golu veoma raspoloženog golmana Marka Dmitrovića.

Srpski reprezentativac je prepun samopouzdanja zbog dva nastupa u dresu ‘orlova’ u prva dva kola Lige nacija i to je demonstrirao Košti, Grizmanu, Korei i ostalima.

Odbranio je nekoliko čistih zicera igračima Atletika, koji su šutirali devet puta u okvir njegovog gola, ali nisu imali rešenja sve do 95. minuta.

Pre toga ih je Enrih doveo na rub poraza golom za Eibar u 87. minutu, ali je Moreno u petom minutu nadoknade ipak izjednačio za konačnih 1:1.