0

KAKVA BOMBA: Nemanja Pejčinović u Kini postigao jedan od najboljih golova sezone i postao hit na internetu (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.18 u 11:52

U današnjoj pobedi Čangčuna nad Gvižuom strelac je bio i srpski štoper.

Pomenute dve ekipe su otvorile današnji program 22. kola Superlige Kine, a domaći Čangčun Jatai slavio je sa 3:0.

Preko Odiona Igala je Čangčun poveo sa bele tačke u 36. minutu, da bi Nemanja Pejčinović povisio na 2:0 početkom drugog dela utakmice. Srbin se upisao u listu strelaca na prilično efektan način, a taj gol možete videti na 1:43 snimka:

Konačan ishod postavio je Mirzejevski u 83. minutu utakmice, a neposredno nakon što je Gvižu primio drugi gol, Han Pengfej je zaradio drugi žuti karton i ostavio saigrače na cedilu.