0

PRVA LIGA SRBIJE: Goleada Sinđelića i Slobode, Zlatibor slavi Vidića (VIDEO)

Objavljeno: 02.09.18 u 23:11

Danas je odigrano šest mečeva petog kola Prve lige Srbije.

Najviše pogodaka bilo je u duelu Sinđelića i Slobode u kojem je domaćin slavio sa 3:2.

Sinđelić je imao vođstvo od tri gola. Poveo je preko Nemanje Ivanovića u 2. minutu, da bi u finišu poluvremena Lazar Tufegdžić duplirao prednost. Na startu drugog dela je Krstić dao gola za 3:0, da bi tek u 70. minutu preko Ađurua tim iz Užica smanjio zaostatak.

Međutim, utakmica je otišla u veoma zanimljivu završnicu pošto je Marko Rajković zatresao mrežu Sinđelića u poslednjem minutu regularnog toga meča, ali gosti nisu imali dovoljno vremena za treći gol.

(Izvor: YouTube/Prvaliga Srbija)

Veoma zanimljivo je bilo i u duelu Zlatibora i Teleoptika koji je pripao domaćinu. Već od drugog minuta je Teleoptik poveo posle gola Filipa Matovića. Sredinom prvog poluvremena je Dejan Vidić domaćinu doneo izjednačenje. Isti fudbaler je bio i čovek odluke u ovom meču pošto je u 66. doneo preokret Zlatiboru i ispostavilo se pobedu.