0

SLS: Mačva trijumfalno prošla kroz Lučane

Objavljeno: 31.08.18 u 19:57

Šapčani su, nakon poraza od Partizana, pobedom nastavili takmičenje u Superligi Srbije, i to na gostovanju ekipi Mladosti u Lučanima rezultatom 2:1 (1:1).

Sedmo kolo Superlige Srbije otvoreno je utakmicom između Mladosti iz Lučana i Mačve iz Šapca, timovima koji su odigrali vrlo interesantan meč, a trijumf su odneli gosti.

Oni su i došli prvi u vođstvo golom Nenada Gavrića, koji je svoju seriju pogodaka nastavio u 19. minutu ovog susreta.

Međutim, već posle osam minuta stiglo je izjednačenje i to sa ‘bele tačke’, a strelac gola iz jedanaesterca za Mladost bio je Aleksandar Pejović.

Mladost je imala ubedljivu prednost u posedu lopte, šutevima na protivnički gol, čak i kornerima (12:1 na kraju meča), ali je gol za pobedu dala Mačva.

Strelac je u 81. minutu bio Ivan Obrovac, čime su Šapčani došli do 10 bodova u Superligi Srbije, a Mladost je ostala na 12 do sada osvojenih.