1

‘PROJEKTIL’ IZ OKRETA – OVO SE NE VIĐA ČESTO: Spektakularan gol za kraj kola u Primeri!

Objavljeno: 28.08.18 u 00:23

Drugo kolo španske primere zatvoreno je sa dve vrlo efikasne utakmice.

Najpre su nam tri gola i zanimljiv meč pružili Levante i Selta iz Viga, koja je slavila sa 2:1 na ovom vrlo neugodnom gostovanju u Valensiji.

Sisto u 10-om i Gomez u 35. minutu slomili su otpor domaćina, a sve što je Levante uspeo do kraja jeste gol Moraleša sa ‘bele tačke’ u 78. minutu.

U drugom meču večeri videli smo čak četiri gola, po dva u mreži Atletik Bilbaa i Hueske, koja je istakla ozbiljnu kandidaturu da opstane u Primeri ove sezone. I ne samo to.

Susaeta je doveo domaćina u prednost u 47. minutu, a Juri je u 63. minutu povisio na 2:0. Nikakav problem za debitantna u eliti, pošto su gosti u 71. preko Miramona i Avilje u 87. minutu stigli do velikog boda.