0

SERIJA A: Atalanta sa tri gola za 20 minuta šokirala ‘Olimpiko’, ali je Roma iščupala bod (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.18 u 22:24

U poslednjoj utakmici drugog kola italijanske Serije A smo videli veliko iznenađenje jer je Atalanta remizirala protiv Rome gostima rezultatom 3:3 (3:1).

Ako je neko danas ponovio fiks iz filma ‘Kad porastem biću Kengur’, zažalio je, jer je Atalanta sve iznenadila i dala tri gola Romi u Rimu, što joj je bilo dovoljno da izbegne poraz.

Goleada u prestonici Italije počela je već u drugom minutu i to genijalnim potezom i golom Havijera Pastorea, kojim nas je očarao sve.

Međutim, Kastanj je poravnao rezultat u 19. minutu i započeo niz golova Atalante kojim je ekipa iz Bergama potpuno preokrenula meč u svoju korist.

Učinio je to Rigoni, tako što je prvo u 22. minutu doneo 1:2 gostima, a onda u 38. još šokantnijih 1:3 pred odlazak na pauzu u poluvremenu.

Tu je Roma uspela da se konsoliduje i preko Florencija u 60. minutu prepolovi zaostatak, a onda do kraja preko Manolasa u 82. kruniše potpunu inicijativu koju je imala u poslednjih pola sata. Za konačnih, možda i najpravednijih – 3:3.