0

‘PET KOMADA’: Piksi deklasiran u Pekingu, Bakambu izbacio Duška Tošića pa se Srbin ‘posvađao’ sa golmanom (VIDEO)

Objavljeno: 22.08.18 u 16:58

Ekipa Gvangžu R&F koju vodi Dragan Stojković Piksi pretrpela je težak poraz u prvom meču polufinala kineskog FA kupa.

Slavio je Peking Guan i to veoma ubedljivo, sa 5:1.

Bakambu je ekipi iz glavnog grada doneo vođstvo u 14. minutu i to na prilično čudan način. Želeći da popuni rupu u srcu šesnaesterca, Duško Tošić je ispao nakon utrčavanja Bakambua, a kako golman Gvangžua nije na vreme istrčao, srpski štoper je njega okrivio za primljeni gol. Preko Lu Lina Piksijev tim je izjednačio nakon desetak minuta. Međutim, pravi potom Gvangžua u drugom poluvremenu kada su primili četiri gola.

Vijera je prvo pogodio dvaput u razmaku od sedam minuta za 3:1, dodatno je rezultat poviso Žang, da bi drugim pogotkom na utakmici konačan ishod postavio Bakambu.