0

RUNI NADMAŠIO SEBE: Zverski trk Engleza, otimanje lopte na poziciji beka i asistencija za pobedu u nadoknadi! (VIDEO)

Objavljeno: 13.08.18 u 09:58

Zaista neverovatan potez koji je engleski napadač napravio u pobedi svoje ekipe.

Može se reći da je Vejn Runi apsolutno najzaslužniji za trijumf DC junajteda od 3:2 protiv Orlanda.

Nije želeo da se preda Runi u šestom minutu nadoknade utakmice, istrčao je daleko na deo terena koji njegov tim brani, oteo loptu rivalu i uputio centaršut duboko u kazneni prostor Orlando Sitija.

Na pravom mestu se našao Lusijano Akosta koji je svojim trećim golom na meču doneo sva tri boda DC Junajtedu.

Akosta je takođe krunisao sjajnu partiju pošto je u nadoknadi prvog poluvremena doneo vođstvo domaćinu takođe na asistenciju Runija. Međutim, Orlando je izjednačio preko Ousteda sa penala da bi potom ostao sa igračem manje jer je Igita zaradio crveni karton.

Ponovo je u 64. minutu gol dao Akosta, ali se gosti nisu predali pa su izjednačili u 71. minutu meča preko Dvajera.