0

FOTO Screenshot

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Dinamo jednom nogom u plej-of rundi (VIDEO)

Objavljeno: 07.08.18 u 20:03

Fudbaleri Dinama savladali su Astanu rezultatom 2:0 i tako napravili veliki korak ka plasmanu u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.
Astana je pripretila prva i tu praktično stala, dok su gosti iz Zagreba, predvođeni Danijem Olmom, bez većih problema stigli do ogromne prednosti pred meč na „Maksimiru“.

Olmo je prvo u 39. minutu fantastično uposlio Marija Budimira za 1:0, da bi u drugom poluvremenu, pošto su „modri“ dve odlične prilike promašili, Olmo postavio konačnih 2:0, i to veoma lepim golom, sa preko 20 metara.

(Youtube/EX YU FUDBAL)

Revanš je na programu sledeće nedelje, a ukoliko ne bude iznenađenja i Dinamo uspe da sačuva ovu prednost, očekuje ga duel sa Jang Bojsom. No, pored toga, mnogo važnije za tim iz Zagreba je to što je ovom pobedom praktično obezbedio evropsku jesen, pošto će u slučaju poraza u plej-ofu za Ligu šampiona biti deo Lige Evrope.