0

SUPERLIGA KINE: Alan Kardec nastavio tamo gde je stao, nevreme u Šangaju

Objavljeno: 21.07.18 u 16:10

U današnjim utakmicama 13. kola kineske Superlige videli smo dve pobede gostiju i jednu domaće ekipe.

Najpre je Šandong Luneng sa 2:1 savladao Čangčun Jatai u gostima i to preokretom u drugom poluvremenu nakon što je domaćin vodio golom Igaloa od 24. minuta.

Preokret je usledio za 20 minuta u nastavku. Prvo je Pele u 47. minutu poravnao rezultat, a onda je Nemanja Pejčinović autogolom postavio konačan rezultat.

Meč između Šangaj SIPG i Gvangžu Evergrandea odložen je zbog lošeg vremena, ali su zato Peking Rene i Dalijan Đifang odigrali odličan meč i pružili nam četiri gola. Tri je postigao domaćin, prvi Mukanđo u 47. minutu, ali je Riaskos u 80. minutu vratio nadu gostima.

Ipak, u 85. je novo vođstvo doneo Masika, da bi Diop postavio konačnih 3:1.

U poslednjem meču Alan Kardec je dao dva gola u pobedi Čongkvin Lifana protiv Tjanđin Tede u gostima. Điakang Hui dao je jedini gol za domaći tim.