0

SUPERLIGA KINE: Boaći mogao da se golom oprosti od Đangsua, ali će za pogotke biti vremena u Zvezdi

Objavljeno: 17.07.18 u 15:39

Napadač iz Gane je odigrao poslednji meč pred put za Beograd i povratak u ekipu Crvene zvezde.

Nije iskoristio svoju šansu Ričmond Boaći u Kini, pa je Đangsu doveo drugog napadača.

A kako je Eder iz Intera stigao tek skoro, nije mogao danas da bude u protokolu Đangsua za duel sa Peking Renheom koji je prošao bez golova. Međutim, dolaskom novajlije više nema mesta za strance te će se Boaći vratiti u Crvenu zvezdu tokom ove nedelje i pomoći timu Vladana Milojevića kao pozajmljen igrač.

On je danas odigrao poslednji meč za Đangsu u ovoj sezoni i to kao starter, a sve to je mogao da začini pogotkom pri odlasku, u čemu mu je odmogao jedan od defanzivaca Renhea. Najbolju priliku za pobedu Đangsua imao je pred kraj meča Ričmond Boaći koji je sa oko deset metara gađao, ali je defanzivac rivala skinuo loptu sa gol linije.

Ekipa Dragana Stojkovića Piksija je danas poražena od Tjanđina rezultatom 2:1. Već do 24. minuta je domaćin vodio sa 2:0 golovima Janga i Pata, da bi za Gvangžu počasni pogodak postigao Zahavi na dva minuta do isteka regularnog toka utakmice.