1

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Srpski tandem u napadu odveo Videoton dalje!

Objavljeno: 17.07.18 u 23:36

Ove večeri odigran je veći deo revanš utakmica prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Osim Crvene zvezde, ljubitelje fudbala u Srbiji svakako je interesovalo kako će proći mađarski Videoton, za koji nastupa nekoliko naših napadača, a sa klupe ga vodi Marko Nikolić.

I srpska kolonija iz Felčuta nije se proslavila, iako je uspela da izvojeva prolaz protiv Didelanža iz Luksemburga.

Nakon 1:1 u prvom susretu, večeras je na stvom terenu Videoton slavio sa 2:1, a oba gola delo su srpskih napadača. Prvo je u 18. minutu mrežu zatresao Danko Lazović, a zatim je na 1:1 izjednačio Kutije u 54. minutu.

Ipak, posle četiri minuta, Marko Šćepović se našao na pravom mestu i jedan odbitak u kaznenom prostoru je prosledio u mrežu za konačnih 2:1.

Time je poslao Videoton na noge Ludogorecu, sa kojim će se sastati već naredne nedelje. Markov brat, Stefan Šćepović, utakmicu je presedeo na klupi.