0

EMOCIJA JE NEVEROVATNA STVAR: Grizman izvodi slobodan udarac, a Urugvajac u živom zidu jeca od plača! (VIDEO)

Objavljeno: 06.07.18 u 19:42

Južnoamerikanci su poznati da emotivno doživljavaju pobede i poraze, pa čak i pre nego što se utakmica završi.

Igrao se 89. minut, pri rezultatu 2:0 za Francusku, kada je Antoan Grizman namestio loptu da izvede slobodan udarac, a kamera u krupnom planu uhvatila Hoze Mariju Himeneza, jednog od najboljih igrača Urugvaja na ovom Mondijalu, kako grca plačući zbog sve izvesnijeg poraza svoje reprezentacije.

Himenez je sa Dijegom Godinom činio jedan od najboljih štoperskih tandema, a dao je i gol za pobedu u prvom kolu protiv Egipta u 89. minutu.

U istom delu meča protiv Francuske, mladi štoper nije mogao da zaustavi suze jer je znao da nestaje nada da se Urugvaj ponovo nađe u polufinalu Svetskog prvenstva.