0

SAMO ON TO MOŽE: Ibra postigao 500. gol u karijeri, i to na fenomenalan način! (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.18 u 11:29

Jedni ga vole, drugi baš i ne, činjenica je da ulazi u pozne godine, ali i da je još uvek gladan golova.

Zlatan Ibrahimović ne posustaje. Novi maestralan gol dao je noćas u meču svog Los Anđeles Galaksija protiv DC junajteda.

Šveđanin je u petom minutu postigao gol za 1:0, a krajnji rezultat bio je 2:2, iako su kasnije tokom prvog poluvremena Galaksi poveli i sa 2:0.

Dočekao je centaršut sa leve strane na oko 13-14 metara od gola, čuvar ga je držao sa obe ruke, ali kakve to veze ime kada je u pitanju Zlatan.

Usledio je volej pravo u ćošak gola gostiju. Bio je to njegov 10. gol u 13. utakmici za tim iz ‘grada anđela’, a ukupno 500. u karijeri. Sjajan način da se obeleži jubilej: