0

RUSI MELJU SAUDIJCE: Majstorija Čeriševa za 2:0, ali je tome prethodila povreda prvog napadača! (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.18 u 17:51

Rusi igraju fantastično u prvom poluvremenu, ali su svi zabrinuti zbog povrede prvog izbora za napad, Alana Džagoeva.

Posle prvog gola Gazdinskog u 12. minutu, Rusi su više igrali na kontranapade i u jednom od njih u 22. minutu Alan Džagoev je sam zastao na centru i pao kao pokošen, te je odmah zamenjen. Verovatno je stradala zadnja loža i nastavak šampionata za njega je pod velikim znakom pitanja.

Međutim, tu zabrinutost ublažio je drugi gol Rusa u 42. minutu. Iz još jedne kontre, Čerišev je maestralno bacio na zemlju dvojicu svojih čuvara i, iako je bio okružen još nekolicinom igrača, zakucao loptu u rašlje gola Saudijske Arabije.