0

PRIPREME ZA MONDIJAL: Robi preslišao učesnika Svetskog prvenstva (VIDEO)

Objavljeno: 01.06.18 u 15:30

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Južnoj Koreji, selekcija BIH je kao gost savladala domaćina sa 3:1, što je bila druga pobeda Roberta Prosinečkog na klupi ‘zmajeva’.

Južna Koreja u Rusiju ide isprašena na svom terenu od selekcije Bosne i Hercegovine. Tim legende Crvene zvezde Roberta Prosinečkog slavio je sa 3:1. ‘Zmajevi’ su poveli golom Višće u 28. minutu posle centaršuta Čivića.

Ipak, samo dva minuta kasnije Koreja je stigla do izjednačenja, bio je to sjajan dupli pas Čana i Lija za 1:1. Bosna i Hercegovina je na poluvreme otišla vođstvom, Duljević je uposlio Višću, a ovaj drugi put pogodio za 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je Višća het-trikom, u 79. minutu ga je uposlio Bajić, a onda je usledila spektakularna završnica.

Australija je na neutralnom terenu demolirala Češku Republiku sa 4:0 i najavila dobru formu pred Mondijal.