0

SUPERLIGA KINE: Bakambu je majstor, ali sa Piksijem i Zahavijem nema šale, ne gube ni kada ih svi otpišu (VIDEO)

Objavljeno: 11.05.18 u 15:54

Gvangžu R&F našeg Dragana Stojkovića Piksija ostao je neporažen čak i u prestonici Kine gde je išao na noge Peking Žuanu – na kraju 2:2 (1:1).

Moglo bi se reći da su i kladionice, ali i domaćin iz glavnog grada potcenili Gvangžu R&F, već su unapred bili otpisani, ali je praksa pokazala da je Piksijev tim baš tada najopasniji.

Iako je Peking poveo već u osmom minutu golom Sedrika Bakambua, kada su svi rekli: ‘ma da, R&F ovde nema šta da traži’.

(Izvor: youtube / HOT SPORT)

Ali, avaj, već posle tri minuta gosti su izjednačili, a strelac je bio, a ko drugi, nego Eran Zahavi.

Zatim je do kraja poluvremena Gvangžu imao i pogođenu prečku posle kornera, a tu veliku priliku naplatio je u drugom poluvremenu i to ponovo Eran Zahavi u 75. minutu. Takođe nakon kornera, potpuno je neverovatno kako je ostao sam u petercu i spakovao loptu u mrežu, iako su se domaći bunili da je bio faul nad golmanom.

Zatim je Peking Žuan krenuo u napade, velike šanse su imali Sorijano i Džonatan Vijera koji je dva puta u razmaku od 30 sekundi pogodio stativu, a onda su i ‘zeleni’ naplatili svoje promašaje.

Sedrik Bakambu se odlično snašao u petercu i pogodio mrežu za konačnih 2:2. Možda je tako i najpravednije.