0

SUPERLIGA KINE: ‘Fenjeraš’ razbio najjači tim prvenstva! (VIDEO)

Objavljeno: 05.05.18 u 11:33

U premijernom meču 9. kola Superlige Kine tim Dalijan Jifanga je zabeležio prvu pobedu u prvenstvu i to protiv najačeg tima prvenstva.

Šok! Dalijan Jifang je na svom terenu savladao apsolutnog šampiona Kine Guangžu Evergrande sa 3:0. Ništa tu ne bi bilo čudno da domaćin nije bio poslednji tim prvestva sa svega tri osvojena boda i gol razlikom 4:20. Ipak, Dalijan je znao da iskoristi nedostatke Guangžu Evergrande koji je igrao samo sa Gudeljom u timu od stranaca.

Novi superligaš je poveo u 24. minutu kada je Gaitan uposlio Mšekvija, a napadač iz Zimbabvea pogodio za 1:0. Dalijan je prednost duplirao pre kraj prvog dela igre kada je Karasko bio precizan sa penala. Konačnih 3:0 postiavio je Van Žinksijan u 87. minutu.