0

SUPERLIGA KINE: Lider je na kolenima! Šta su Hulk i Oskar kada je na suprotnoj strani Odion Igalo

Objavljeno: 29.04.18 u 11:55

I dalje aktuelni vođa karavana Superlige Kine, Šangaj SIPG, doživeo je poraz na gostovanju Čangčun Jataiju rezultatom 2:1 (1:1).

Oskar i Hulk su do sada prilično dobro ‘vukli’ tim Šangaj SIPG-a i u prvih sedam kola ostvarili sve pobede uz samo jedan remi. Toj seriji došao je kraj na gostovanju ekipi u kojoj gotovo da ne prođe meč, a da Odion Igalo ne postigne gol.

Prošle nedelje Guižu Žičengu je nigerijski napadač ‘spakovao’ četiri komada, a lider prvenstva je danas prošao ‘samo sa dva’.

Prvi je pao u 14. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Lei Vu četiri minuta pre kraja prvog poluvremena.

Međutim, ponovo je Igalo bio strelac za Čangčun u 69. minutu i tako je doneo veliku pobedu svom timu, popevši ga na sedmo mesto na tabeli sa 11 osvojenih bodova.