0

SUPERLIGA KINE: Gudeljev tim u nadoknadi do pobede protiv Boaćijevog

Objavljeno: 28.04.18 u 15:48

Šampion Kine Gvangžu Evergrande slavio je minimalan trijumf protiv Đangsu Suninga u drugoj utakmici osmog kola tamošnjeg šampionata.

Tim Nemanje Gudelja dočekao je ‘izazivača’ Đangsu čiji napad predvodi Ričmond Boaći sa Alešom Tešeirom. I pretili su gosti u nekoliko navrata tokom utakmice, ali nisu uspevali da iznenade domaćina.

A onda je Evergrande u nadoknadi uspeo da stigne do celog plena. Strelac je bio Ju Hančao, a ubrzo nakon toga sudija je odsvirao kraj, pa nije bilo vremena za odgovor.

U drugom meču Tjanđin Kvanđan je deklasiran na svom stadionu od Hebeija, a junak pobede gostiju bio je Ezekjel Laveci, strelac dva gola na ovom susretu.

Prvi put je mrežu zatresao u 58. minutu, zatim je Đin pet minuta kasnije duplirao vođstvo, a onda je Argentinac postavio konačnih 0:3 u 77. minutu.