0

PLS: Sad i TSC juri ‘elitu’, Vranjanci se vratili na pobednički kolosek, Bežanija saplela Metalac

Objavljeno: 27.04.18 u 20:20

Odigrana su prva četiri meča 24. kola Prve lige Srbije, a u borbu za ‘elitu’ sada se uključio još jedan tim.

Tačnije, to će zavisiti od rezultata Proletera iz Novog Sada. Ipak, za sada u borbu se uključio i TSC iz Bačke Topole. Tim iz Bačke je sa 3:0 savladao Teleoptik, a sva tri pogotka postignuta su u prvih 45 minuta.

Sa rezultatima toplo-hladno nastavio je lider Dinamo iz Vranja. ‘Žuti’ su kao gosti savladali Budućnost iz Dobanovaca 2:1, a zanimljivo je to da su i na ovom meču svi golovi pali u prvom poluvremenu.

Jagodina koja se seli u treći rang takmičenja odlučila je danas da za sobom povede i Radnički iz Pirota – 0:0.

Bežanija sigurno korača ka opstanku, ‘lavovi’ su u Gornjem Milanovcu sapleli Metalac 0:0.