2

OKRENUO PARTIZAN: Drugi gol Ivanovića, gde je ovaj momak bio celo proleće? (VIDEO)

Objavljeno: 26.04.18 u 18:52

Partizan je od 0:1 do poluvremena stigao do preokreta 2:1, a razigralo se pojačanje i subotičkog Spartaka.

Gde je bio Ivanović do kraja aprlila? Pojačanje iz Spartaka se nije naigralo fudbala od dolaska iz Subotice, a u poslednja dva meča je jedan od najboljih pojedinaca u četi Miroslava Đukića. On je danas protiv Radničkog prvo doneo izjednačenje svom tim, a onda i vođstvo.

Naime, u 44. minutu Ivanović je odigrao dupli pas sa Tošićem, a onda je loptu majstorski plasirao u mrežu za 2:1.