SUPERLIGA KINE: Gudelj ponovo strelac, ali ostao u šoku strašnog finiša Pekinga (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.18 u 15:56

Igrači Peking Guana su priredili nešto što se ne viđa toliko često u ovom sportu.

Taj tim i Gvangžu Evergrande su remizirali rezultatom 2:2.

Vodeći gol za goste postigao je Nemanja Gudelj u 68. minutu, da bi potom Ju Hančao u 73. povisio na 2:0. Činilo se da će Gvangžu upisati siguran trijumf, međutim to se na veliko iznenađenje nije desilo.

Deng je prvo u 90. minutu utakmice skrivio jedanaesterac i zaradio drugi žuti karton, Renato Augusto je smanjio zaostatak da bi samo minut kasnije, u 91. minutu meča, konačnih 2:2 postavio Bakambu.

Šangaj SIPG i Tjanđin Teda su takođe remizirali danas, sa 1:1. Gosti su poveli preko Ačemponga na samom startu utakmice, da bi u 57. minutu na asistenciju Oskara, Lu postavio konačan rezultat.