0

PREMIJER LIGA: Arsenal ubedljiv – ne da Evropu, remi Stouka i Barnlija

Objavljeno: 22.04.18 u 16:57

U londonskom derbiju je ekipa Arsenala ubedljivo porazila Vest Hem.

Iako u prvom poluvremenu nije bilo golova, na kraju meča je rezultat bio čak 4:1.

Pet pogodaka viđeno je od 51. do 89. minuta utakmice. Naćo Monreal je doneo vođstvo domaćinu, da bi Marko Arnautović na asistenciju Lanzinija poravnao na 1:1. Finiš je bio potpuno u znaku Tobdžija. Za samo sedam minuta, Arsenal je postigao tri gola, prvo je Remzi u 82. vratio vođstvo svojoj ekipi, da bi u 85. i 89. mrežu pogađao i Lakazet.

Na Bet 365 stadionu bilo je znano manje prilika, a viđena su dva gola. N’Dijaje je pogodio u 11. minutu za vođstvo Stouka, dok je bod Barnliju u drugom delu doneo Barns.