0

BUNDESLIGA: Keln izbegao novi poraz golom u finišu

Objavljeno: 22.04.18 u 20:02

Iako je Šalke vodio sa 2:0 protiv Jarčeva, nije uspeo da upiše pobedu.

Ovaj remi dosta znači Kelnu u poslednjim šansama da izbori opstanak, ali i Dortmundu koji je za petama Šalkeu.

Veoma efikazan početak imao je gostujući tim, do sredine prvog dela igre već je bilo 2:0. Embolo je prvo na asistenciju Konopljanke doneo vođstvo Šalkeu, da bi se Ukrajinac potom i sam upisao u listu strelaca.

Međutim tri minuta posle gola Konopljanke, preko Bitenkora je Keln smanjio. Igralo se tvrdo sve do 83. minuta kada je Bitenkor ponovo učestvovao u gol akciji svog tima, međutim ovoga puta u ulozi asistenta za Risea koji je postavio konačnih 2:2.

NEMAČKA 1 – 31. kolo

Menhengladbah – Volfzburg 3:0 (3:0)