2

‘BLICKRIG’: Pešić gol sa ‘bele tačke’ pa asistencija da Ben skine maler – 3:1 (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.18 u 20:20

Crvena zvezda je ponovo povela u Nišu, ovoga puta preko najboljeg strelca lige Aleksandra Pešića, a Muhamed Ben je potvrdio vođstvo crveno-belih.

Igrao se 55. minut kada je Adžić izveo korner, Mićić je sve vreme vukao Pešića na petercu, a Majo Vujović nije imao izbora nego da pokaže na ‘belu tačku’. Precizan sa ‘penaltika’ bio je Pešić za svoj 24. gol u sezoni.

Samo nekoliko minuta kasnije Pešić je sjajno petom asistirao do Bena, a ovaj pogodio za 3:1 i tako skinuo maler posle tri promašena ‘zicera’.

(Izvor: YouTube/AvangardaForum)