0

SUPERLIGA KINE: Drugi vezani poraz Dragana Stojkovića Piksija

Objavljeno: 14.04.18 u 11:49

U 6. kolu Superlige Kine Guangžu R&F poražen je kao gost od Tijanđin Tede 2:1 (2:1) i tako se udaljio od vrha tabele.

Drugi vezani poraz Dragana Stojkovića Piksija. Ovoga puta njegov Gaungžu R&F poražen je od Tijanđin Tede u gostima sa 2:1. ‘Plavi’ su poveli golom Čen Žižaoa u 8. minutu na asistenciju Zahavija, ali je bivša zvezda Čelsija Džon Obi Mikael izjednačio u 27. minutu. Samo dva minuta kasnije je Ačeampong asistirao do Hui Jiakanga koji je postavio konačnih 2:1.

Identičan rezultat bio je u Pekingu gde je Rene dočekao Guiži – 2:1. Domaćin je poveo golom Žu Boajea u 15. minutu. Stiv je u nadoknadi prvog poluvremena poravnao na 1:1, da bi pobedu narandžastima doneo Ajovi u 74. minutu.