0

PRIMERA: ‘Depor’hvata poslednji voz za opstanak, Malagu samo čudo spasava

Objavljeno: 06.04.18 u 23:47

U prvom meču 31. kola španske Primere Deportivo je na Riazoru sa 3:2 savldao Malagu.

Meč sa Malagom je za Deportivo bio poslednja šansa da se ukrca u voz koji vodi ka opstanku u ‘eliti’. Gosti su već prežaljeni stigli na Riazor, ali su se muški borili do samog kraja. ‘Depor’ je poveo golom Pereza sa penala u 6. minutu. Ipak, Rolan je na asistenciju Mikela izjednačio na 1:1 četiri minuta pre kraja poluvremena.

Tim iz La Korunje je do novog vođstva stigao u 70. minutu preko Adriana, ali radost domaće publike je trajala tri minuta kada je Rolan drugim golom izjednačio na 2:2. Tri boda, možda, spasa Deportivu je doneo Adrian u 85. minutu.