1

SUPERLIGA KINE: Debi Boaćija i gol, Đangsu najzad slavio (VIDEO)

Objavljeno: 01.04.18 u 15:27

U poslednjem meču 4. kola Superlige Kine Đangsu je na svom terenu sa 2:1 (0:0) savladao Tijanđin Tedu.

Debi Ričmonda Boačija, gol i pobeda Đangsu Suninga za najavu boljih rezultata jednog od najbogatijih klubova najmnogoljudnije zemlje sveta. Mučili su se plavo-crni protiv nejakog Tijanđina, a slomili su ga tek u drugom poluvremenu kada je na teren ušao bivši napadač Crvene zvezde.

Ričmond Boaći je na teren ušao u 57. minutu, a u 75. minutu je postigao prvi gol na debiju u Superligi Kine. Dobio je šansu da izvede penal i bio je precizan, golman je otišao na jedni stranu, a lopta završila na drugoj. Samo dva minuta kasnije Tan je uposlio prvu zvezdu tima Tekšeiru, a Brazilac duplirao prednost Đangsua – 2:0.

Tijanđin je uspeo u 81. minutu da se vrati u igru, Žao Honglu je centrirao, a Žonatan je glavom, kasnije će se ispostaviti, samo ublažio poraz Tede 2:1.