0

SUPERLIGA KINE: Gaitan i Karasko zalutali u prvu ligu, Peking se baš gostio (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.18 u 16:41

U prvom meču 3. kola Superlige Kine, Peking Guan je kao gost sa 3:0 savladao novoligaša Dalijan Jfang.

Doveo je domaćin Gaitana i Karaska kako bi ulio strah rivalima, a posle tri odigrane utakmice ima na svom kontu ‘nula’ bodova, ‘nula’ golova i čak 13 primlejnih golova. Nova tri danas protiv Pekinga.

‘Zeleni’ su poveli u 12. minutu sa penala preko Sorijana. Samo 12 minuta kasnije bilo je 2:0. Avgusto je uposlio Vei Šihaoa, a ovaj u stilu najvećih majstora matirao Žanga.

Pretio je domaćin u nekoliko navrata, najviše preko Karaska i Gaitana, ali do gola nije mogao. Sa druge strane je Sorijano postigao još jedan pogodak za konačnih 3:0.

Peking posle tri odigrana kola zauzima četvrto mesto sa šest osvojenih bodova, dok je Dalijan poslednji.