0

POCEPAO MREŽU: ‘Bombetina’ Nemanje Gudelja, koju ni dva golmana ne bi odbranila! (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.18 u 19:18

Srpski vezista je ove zime postao deo najvećeg kineskog kluba Gvangžu Evergrandea, za koji je danas postigao i debitantski gol. I to kakav!

Susret azijske Lige šampiona između Gvangžua i južnokorejskog Čedžua, obeležio je sjajan pogodak Nemanje Gudelja kojim je aktuelni šampion Kine poveo sa 1:0.

Nekadašnji fudbaler Ajaksa je u 27. minutu utakmice dobio dobru povratnu loptu od Brazilca Alana, na nekih dvadesetak metara udaljenosti od gola, koju je bez razmišljanja i iz trka prosto zakucao u gol rivala.

Deset minuta kasnije u strelce se upisao i asistent kod prvog gola Alan, pa je Gvangžu tako zabeležio pobedu od 2:0 i osamio se na prvom mestu u svojoj grupi.