0

TOP U DESNICI: Kangin dalekometni ‘projektil’ nedovoljan za pobedu Sparte (VIDEO)

Objavljeno: 10.03.18 u 16:45

Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su danas na gostovanju ekipi Kravine rezultatom 1:1, a ovu utakmicu obeležio je sjajan gol doskorašnjeg fudbalera Crvene zvezde, Gelora Kange.

Gabonac je u 24. minutu još jednom demonstrirao koliko snažan udarac poseduje i sa udaljenosti od otpilike 25 metara „žabicom“ savladao golmana domaćina za vođstvo svog tima od 1:0.

Ipak ovo nije bilo dovoljno da praški tim slavi, na debiju trenera Pavela Hapala koji je na klupi zamenio italijana Andreu Stramaćonija.

Ekipa Kravine je u samom finišu utakmice, tačnije u 87. minutu uspela da isčupa bod protiv slavnog rivala, pogotkom Tomasa Vagnera, omogućivši tako Slovanu iz Libereca da nakon ovog kola pretekne Spartu na tabeli.