0

PRVA LIGA SRBIJE: Vranjanci grabe ka ‘eliti’

Objavljeno: 10.03.18 u 21:05

Odigrano je pet od osam mečeva 16. kola Prve lige Srbije, a strelci baš nisu bili raspoloženi danas.

Dinamo iz Vranja grabi ka ‘eliti’. ‘Žuti’ su danas sa 1:0 savladali Teleoptik golom Ranđelovića u 60. minutu. Dinamo je tako odmakao prvom pratiocu Metlacu na pet bodova prednosti, sada ima 38.

Tim iz Gornjeg Milanovca je juče odigrao svoj meč i remizirao sa Novim Pazarom 1:1. Domaćin je poveo golom Svojića iz penala u 19. minutu, da bi Lakota izjednačio u 68.

Sinđelić je danas kao gost bio bolji od ČSK Pivare 3:0, a dva gola je postigao Ivanović. Bežanija i Inđija su remizirale 0:0, baš kao Radnički iz Pirota i Temnić.

Sutra su na programu dva meča, TSC Bačka Topola dočekuje Jagodinu, dok Proleter u Novom Sadu čeka Slobodu iz Užica. Kolo se zatvra u ponedeljak dvobojom Budućnosti iz Dobanovaca i kragujevačkog Radničkog.

Metalac – Novi Pazar 1:1