0

SUPERLIGA KINE: Silovit start novog Boaćijevog kluba, čeka ga ozbiljna konkurencija u napadu

Objavljeno: 04.03.18 u 10:33

Doskorašnji napadač Crvene zvezde nije igrao danas, ali se pokazalo da će u napadu imati ozbiljnu konkurenciju za mesto u timu.

Kao što smo juče preneli, da je Superliga Kine počela izuzetno efikasno, tako se nastavila i ovog jutra, poslednjeg dana prvog kola.

Novi klub Ričmonda Boaćija, Đangsu Suning startovao je veoma dobro i na krilima Aleša Tešeire je stigao do pobede na gostovanju Guižu Žičengu rezultatom 3:1 (2:1).

Brazilac je doveo goste u vođstvo u osmom minutu, a svega pet minuta kasnije Huang je duplirao prednost Đangsua. Nadu Guižuu doneo je Stiv u samom finišu prvog poluvremena, ali je to bilo sve od domaćina.

Tačku na trijumf Đangsua stavio je Tešeira svojim drugim golom na meču u 80. minutu za konačnih 3:1.