0

SERIJA A: Destro čovek odluke na ‘Renato Dal’Ari’ (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.18 u 20:10

Fudbaleri Bolonje su kao domaćini ostvarili pobedu nad ekipom Đenove rezultatom 2:0, u meču 26. kola italijanskog šampionata.

Čovek odluke na ovom susretu bio je Matia Destro, koji je sa po jednim pogotkom i asistencijom rešio pitanje pobednika na ovom susretu.

Napadač Bolonje je najpre na startu drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu, doneo vođstvo svom timu a u 72. minutu Destro je upisao i asistenciju, kod gola koji je postigao Cesar Faleti.

Tako je ekipa Roberta Donadonija upisala drugu uzastopnu pobedu, kojom je preskočila Đenovu na tabeli. Sa druge strane „grifoni“ su prekinuli niz od tri uzastopne pobede.