0

BUNDESLIGA: Verder beži iz opasne zone

Objavljeno: 24.02.18 u 20:58

U poslednjem meču subotnjeg programa 24. kola Bundeslige, Verder je na svom terenu savldao HSV 1:0 (0:0) i pobegao iz opasne zone.

Malo zanimljiv meč u Bremenu, ali se domaća publika na kraju ipak radovala. Verder je sa minimalnih 1:0 savldao HSV. Pre gola svega dve šanse, po jedna sa obe strane. U 51. minutu zapretili su gosti preko Hanta, ali je lopta zakačila levu stativu. Dvadeset minuta kasnije Verder je zapretio preko Egestajna, ali je bio neprecizan.

Gol odluke dogodio se u 86. minutu. Posle sjajne akcije domaćina u svom kazenonom prostoru nesmotreno je reagovao Van Drongelen i postigao autogol za – 1:0. Verder je sada 14. na tabeli sa 26 bodova, dok je HSV 17. sa 17 osvojenih bodova i smeši mu se Cvajta.

Za Verder je svih 90 minuta igrao Miloš Veljković, baš kao i sa druge strane Filip Kostić.