0

BUNDESLIGA: Verder se razigrao, beži iz zone opstanka

Objavljeno: 11.02.18 u 19:58

U poslednjoj utakmici 22. kola nemačke Bundeslige Verder je u Bremenu savladao Volfzburg sa 3:1 (2:0).

U duelu dve ekipe prepoznatljive po zelenim bojama, ovog puta bolji je bio Verder, koji je tako vezao drugu pobedu u Bundesligi i napravio je veliki korak u bekstvu iz opasne zone koja vodi u ‘Cvajtu’.

Već u četvrtom minutu Junuzović je asistirao, a Augustinson zatresao mrežu ‘vukova’. U 40. minutu ponovo je Junuzović bio asistent, a strelac ovog puta Kainc, pa je već u prvom poluvremenu pobednik bio rešen.

Iako je posle četiri minuta igre dosuđen penal za goste, a u gol ga iz dodatnog pokušaja pretvorio Verhag, sve dileme otklonio je Kainc u 72. minutu kada je postavio konačnih 3:1 za Verder.