0

SERIJA A: Ne baš sjajan debi Evertona u Spalu, Milan se prošetao (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.18 u 16:55

U 24. kolu Serije A Milan je kao gost demolirao Spal 4:0 (1:0) i ‘upisao’ najlakša tri boda ove sezone.

Bio je ovo debi bivšeg igrača Partizana Evertona Luiza u dresu Spala. Počeo je Brazilac od prvog minuta, ali je njegov tim već u 2. minutu primio gol preko Kutronea. Rezultatom 1:0 otišlo se na veliki odmor.

U drugom delu igre trener Spala Simplici je odlučio da krene na sve ili ništa, izveo je Evertona i ubacio napadača Palošija, ali se to ispostavilo kao velika greška. Prvo je Kutrone povosio na 2:0, da bi svaku nadu Spalu ubio Bilja u 73. minutu – 3:0. Konačnih 4:0 na asistenciju Montoliva postavio je Borini.

Milan se ovom pobedom vratio u borbu za Evropu, jer sad ima 38 bodova, koliko i Sampdorija na šestom mestu koje vodi u Ligiu Evrope. Spalu predstoji grčevita borba za opstanak.