0

NESVAKIDAŠNJA SITUACIJA: Šta je to Alveš radio sa rukavicama i golmanskim dresom – ispravljao Trapovu ‘glupost’ (VIDEO)

Objavljeno: 07.02.18 u 10:59

Interesantna situacija se desila noćas u utakmici Kupa Francuske između Sošoa i PSŽ-a.

Na gostovanju u osmini finala kup takmičenja je tim iz Pariza slavio rezultatom 4:1.

Već u 1. minutu meča je preko Di Marije PSŽ stigao do vođstva, da bi u 13. Martin postigao izjednačujući gol. Kavani je doneo novo vođstvo gostima u prvom poluvremenu, da bi sa još dva pogotka u drugom, Di Marija zaokružio het-trik i potvrdio pobedu Pari Sen Žermena.

Iako je sve bilo gotovo, nepotrebna situacija desila se u 90. minutu utakmice kada je Kevin Trap zaradio crveni karton. Golman Parižana je izledeo daleko van svog šesnaesterca i bespotrebno se umešao u duel za loptu koji je vodio njegov saigrač Lajvin Kurzava, te oborio vezistu Sošoa Tomasa Robinea i zaradio crveni karton.

Njega je na golu zamenio Dani Alveš pošto je gostujući tim iskoristio sve izmene, a kako je izgledala cela ta situacija, možete pogledati ovde: