0

PREMIJER LIGA: Aleksais Sančez pogodio na ‘Old Trafordu’ – Mančester pobedio

Objavljeno: 03.02.18 u 18:21

Đavoli su na ‘Old Trafordu’ rezultatom 2:0 porazili ekipu Hadersfilda.

Prvo je mrežu gostiju zartresao Romelu Lukaku, a onda i Aleksis Sančez nakon što je promašio penal.

Do vođstva je Junajted stigao u 55. minutu, sa leve strane je veoma precizan centaršut uputio Mata, lopta je pala tačno na nogu belgijskog špica koji je bez većih problema zatresao mrežu Hadersfilda. Nemac Hefele je u 56. minutu oborio Aleksisa Sančeza u svom kaznenom prostoru, kada je Atvel pokazao na belu tačku. Čileanac je stavio loptu na kreč ali je Losl veoma lako odbranio njegov udarac. Međutim lopta se odbila pravo u noge Sančeza koji je bio daleko precizniji iz drugog pokušaja.

Sautempton je na gostovanju u Vest Bromviču slavio rezultatom 3:2. Poveo je domaćin u 4. minutu kada je Brant proigrao Hegazija. Da bi za tri minuta u finišu poluvremena Lemina i Stivens doneli preokret Sautemptonu. Početkom poluvremena novi gol za goste, na 3:1 povećava Vord Prauz. Uzbudljivu završnicu je zagarantovao Salomon Rondon u 72. minutu kada je asistent ponovo bio Brant, ali ipak VBA nije mogao do još jednog gola u finišu.

ENGLESKA 1 – 26. KOLO:

Barnli – Mančester Siti 1:1 (0:1)