0

PRIMERA: Viljrealov ‘blickrig’ za ‘gaženje’ Sosijedada

Objavljeno: 27.01.18 u 22:36

Fudbaleri Viljreala su sa 4:2 došlo do pobede nad sastavom Real Sosijedada u meču 21. kola Primere.

Četvrta pobeda na pet prethodnih mečeva stigla je nakon furioznih 20 minuta, pošto su Viktor Ruiz u petom, Fornals u 17. te Baka u 20. doveli „žutu podmornicu“ do 3:0.

U nastavku meča golom Ljorentea u 24. minutu Sosijedad je vratio nadu da može do preokreta, ali je u 34. Kastiljeho postigao četvrti gol za Viljareal, i tako rešio pitanje pobednika.

Za razliku od sjajnog prvog poluvremena i pet golova, u drugom delu igre samo je Vilijan Hoze u 58. minutu smanjio rezultat na 4:2, pa je Viljreal stigao do četvrtog trijumfa na poslednjih pet mečeva, koliko traje i serija bez poraza.