0

BUNDESLIGA: Nastasićev Šalke se branio i poklekao u samom finišu (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.18 u 20:08

U poslednjoj utakmici 19. kola nemačke Bundeslige, Šalke i Hanover su u Gelzenkirhenu remizirali rezultatom 1:1 (1:0).

Šalke je pobedom na svom stadionu mogao da zadrži kakav-takav korak za Bajernom i ostane njegov najbliži pratilac sa drugog mesta, ali je još jednom razočarao svoje navijače u Gelzenkirhenu.

Iako su poveli golom Marka Pjace u 16. minutu. Bio je to njegov prvi gol u drugom meču za klub kom je nedavno pozajmljen iz Juventusa.

Međutim, nelogična je odluka domaćina da se u nastavku meča potpuno ‘preda’ Hanoveru, čak povuče najbolje igrače, između ostalih i strelca Pjace, a odbrana je popustila u 86. minutu.

Gosti su napali preko leve strane, usledio je centaršut, Naldo je promašio loptu i ‘namestio je’ Fulkru koji je uspeo špicem da je spakuje u mrežu Šalkea, pre nego što ga je stigao nemoćni Matija Nastasić i postavi konačnih 1:1.